יום שישי, 21 יוני 2024, 01:35  הפוך לדף הבית   הוסף למעודפים   שלח לחבר   RSS 

קורסים למדריכים ומאמנים באומנויות לחימה

המכללה לחינוך גופני ולספורט על שם זיגמן במכון וינגייט מזמינים אתכם להירשם לקורסים להכשרה והסמכה כמדריכים ומאמנים באומנויות לחימה בענפים: ג'ודו, קרב מגע, אייקידו, הגנה עצמית, קראטה, אביר קשת, ג'יו ג'יטסו, טקוונדו, או-שו (קונג-פו), ועוד.

המכללה בווינגייט והיחידות ללימודי חוץ של המכללה בווינגייט, מקיימות קורסים למדריכי ולמאמני אומנויות לחימה שונות בהתאם להוראות חוק הספורט ובאישור משרד החינוך בהם מלמדים בכירי המדריכים, המאמנים, המרצים, והמורים באיגוד אומנויות הלחימה השונות ובכירים מצוות ההוראה של המכללה בוינגייט. הקורסים מתקיימים בכיתות לימוד מסודרות, מתקנים ומעבדות מהמשוכללים בארץ ועל פי אישור שניתן מאת משרד החינוך.

למה ללמוד ולהירשם לקורס מדריך או מאמן באומנויות לחימה?
כולנו יודעים שאומנויות הלחימה מחזקות את הגוף והנפש.  המכללה בוינגייט מאפשרת לך לשלב בריאות, קריירה ותעודת מאמן!  הקימו את העסק שתמיד רציתם כמוסמכים באומנויות לחימה מגוף הספורט המוביל בישראל.
לימדו את החניכים והתלמידים העתידיים שלכם את היתרונות באומנויות לחימה ואיך הן משפרות את פעילות מערכת הגוף ותורמות לאיזונו, תורמות לקורדינאציה וגמישות שרירי הגוף, מסייעות בבעיות של הפרעות קשב וריכוז (ADD, ADHD), תורמות לשלווה, להרמוניה ולאיזון הפנימיים של הגוף וכתוצאה משפרות את חיי היומיום של המתאמנים בסגנונות ובשיטות שונות באומנויות לחימה.

 למסיימים תוענק תעודת מדריך בתחום אומנויות לחימה שונות על פי הוראות חוק הספורט ואישור משרד החינוך.  למסיימי קורס המאמנים באומנויות לחימה תוענק תעודת מאמן בענף הספציפי מטעם המכללה האקדמית בווינגייט.

 ניהול מקצועי - אבי אביסידון

בוא והצטרף לדור המדריכים והמאמנים הבא! 

לחצו כאן לפרטים נוספים אודות הקורס למדריכי ומאמני אומנויות לחימה.

 

כניסת משתמש
אימייל
סיסמא
שכחת סיסמא?