יום ראשון, 19 מאי 2024, 08:08  הפוך לדף הבית   הוסף למעודפים   שלח לחבר   RSS 

בניית אתרי אומנויות לחימה


מאת: צוות חגורה שחורה
פורסם: 24/11/2009
הקמת אתר כיום אינה דורשת ממך ידע טכנולוגי, יכולת עיצוב ובכלל ידע נרחב במחשבים שכן קיימות חברות מקצועיות מאד בארץ אשר מספקות לכל גולש פלטפורמה קלה ונוחה אשר מספקת מענה לבניית אתר אינטרנט בצורה כמעט עצמאית לחלוטין.  כזה הוא אתר חגורה שחורה אשר מרכז בתוכו את תחום עיצוב ובניית אתרי אומניות הלחימה במסגרות שונות כגון חוגים, מועדונים, בתי ספר ועוד. אתר חגורה שחורה מיועד למי שמדריך / מאמן בתחום ומעוניין לקבל חשיפה גדולה יותר ולהרחיב את מעגל המתאמנים אצלו.

לא מבין באינטרנט ובבניית אתרים  – זה בסדר
אתר חגורה שחורה בא להקל עליך בכך שכל שעליך לעשות הוא לבחור עיצוב לאתר ממגוון עיצובים מוכנים, ולהזין תכנים באתר בהתאם למסגרת שאתה מדריך או מאמן, אם זה ג'ודו, קרטה וכדומה. לרשותך עומד ממשק ניהול פשוט לתפעול שבו תוכל להכניס טקסטים, תמונות ואף סרטונים. אם יש לך קושי בכך, צוות התמיכה של חגורה שחורה עומד לרשותך בכל שאלה בשעות העבודה.
למה צריך אתר אינטרנט?
האינטרנט מהווה גורם מרכזי לקבלת אינפורמציה ולפרסום. ביתר קלות תוכל להקים אתר משלך אשר יקבל חשיפה מרובה שכן אתר חגורה שחורה מיועד לאומנויות לחימה בלבד.  בהשקעה קטנה יחסית של משאבים תוכל למשוך אליך קהל המעוניין  ללמוד את אומנות הלחימה שאתה מתמחה בה, ובחיפוש  באינטרנט עשויים להגיע אליך.  יתרה מזאת, אפיקי הפרסום המסורתיים כגון פליירים בתיבות הדואר, פרסום במקומונים, ופרסום באתרים העוסקים בחוגים, עלולים להיות לא אפקטיבים או המצריכים תקציב פרסום אשר לפעמים עלול להיות לא רווחי.  אתר אינטרנט יהיה תמיד ההשקעה הטובה ביותר לטווח ארוך מכוון שאתם אלו ששולטים עליו, על קידומו, פרסומו, שיווקו, ועידכון תכניו.
מעוניין באתר, איך מתחילים?
השלב הראשון לפני שבונים אתר הוא איסוף חומרים. כל אינפורמציה רלוונטית למסגרת בה אתה פועל כגון: תוכניות אימונים, קהל היעד שלך, מאמרים מקוריים שכתבת, תמונות מקוריות שלך ושל החניכים שלך בפעולה, ואף סרטוני וידאו. בנוסף, הרזומה שלך בתחום, שעות פעילות ומקום הפעילות, לו"ז פעילות שבועי ועוד.
 
כל אלה עשויים להקל עליך בכך שכל האינפורמציה תרוכז באתר שלך, ובין היתר לא תצטרך לדוגמא, לעדכן כל אחד ואחד מתי האימון הבא שלו ובאיזו שעה. האתר יהיה המשרד שלך שבו תוכל לפרסם לא רק את לו"ז של האימונים אלא לעדכן חדשות בתחום כגון מחנות אימונים, מועדי בחינות קרובות, חומר לבחינה, תחרויות, שינויים בלו"ז ועוד.
 
חגורה שחורה בא לתת מענה לכל מורה, מדריך, מאמן, או בעלים של בית ספר או חוג לאומנויות לחימה להגביר את החשיפה שלו באינטרנט, שהיא קיום המדיום הפרסומי המוביל בעולם, ובכך להגביר את ההרשמות ואת מספר התלמידים הלומדים.  מאחורי חגורה שחורה עומד צוות מקצועי אשר לחלקו ניסיון רב שנים באומנויות לחימה שונות ואשר איתרו את הצורך בעולם אומנויות הלחימה בישראל לייצוג הולם באינטרנט כמו ככל שאר העסקים.  לך כמאמן, מדריך או מורה -  תקבל אתר מובנה, ייעודי לתחום שאותו אתה מלמד בעלויות נמוכות מהרגיל אשר תפיק ממנו תועלת רבה.
כניסת משתמש
אימייל
סיסמא
שכחת סיסמא?