יום ראשון, 19 מאי 2024, 08:27  הפוך לדף הבית   הוסף למעודפים   שלח לחבר   RSS 

מאמרים

מעוניינים לדעת ולקרוא עוד על אומנויות לחימה? עולם אומנויות הלחימה הוא מגוון ומקיף נושאים רבים בנושאי הגנה עצמית, ספורט, תזונה, פסיכולוגיה, כושר, רוח לחימה, ועוד ועוד.  במאמרים הבאים אשר מתעדכנים באופן אוטומטי תוכלו לקרוא המון על נושאים אלו ועוד מבכירי מורי אומנויות הלחימה בארץ, מאמנים ומדריכים בסגנונות ושיטות שונות.  החיפוש אחר עוד ידע אף פעם אינו פוסק באומנויות לחימה.


בחירת הפלטפורמה הנכונה עבור בניית אתרים כל המידע במאמר הקרוב לקריאת המאמר לחצו כאן >>
המשך כתבה
עסקים ובמיוחד עסקים חדשים חייבים פרסום על מנת להגיע ללקוחות כבר בהתחלה. גוגל היא מערכת מצויינת להתחלה, אז כיצד עושים זאת?
המשך כתבה
עסקים רבים תופסים את הקטלוג כהזדמנות לבטא את הצד האמנותי של העסק, ולא רק כעלון מידע אפור עם מידע על מלאי ומיקום החנויות. בעזרת הקטלוג ניתן להעביר את הקו העיצובי שבחרו עבור המותג שלהם, האווירה וחווית הקנייה הממתינה ללקוחות.
המשך כתבה
לא בכדי הפכה וורדפרס למערכת הפופולרית ביותר לבניית אתרים. בואו לקרוא מדוע היא כזו, ומה היתרונות שלה על פני המתחרות
המשך כתבה
קידום ממומן בגוגל - איך עושים את זה נכון? הנה כמה טיפים שיכולים לסייע לכם לצלוח תהליך קידום ממומן באינדקס של גוגל.
המשך כתבה
הכתב הותיק והמשעשע מנחם הורוביץ, בעבר כתב ערוץ 2 בצפון והיום כתב לתוכנית חיסכון, יצא לבדוק שלושה חוגי אומנויות לחימה בינהם קראטה יפני מסורתי, טאקוונדו קוריאני ולייטנינג אראניס קאלי פיליפיני.
המשך כתבה
באופן מסורתי אומנויות לחימה הם בדרך כלל מזוהות עם טכניקות לחימה מהמזרח הרחוק, אך ככל שהידע שנצבר בשדות הקרב ובמרכזי אימונים ברחבי העולם, המושג אומנויות לחימה החל להכליל בתוכו אזורים ומדינות נוספות כגון ברזיל, צרפת, ארה"ב, וגם ישראל. טכניקות אומנויות לחימה שנלמדות בדוג'ואים בין אם בטוקיו או בין אם בתל-אביב הן טכניקות שנשתמרו במהלך הדורות ושנוסו בזמני אמת בשדות הקרב או במצבי אמת או תחרות.
המשך כתבה
מחר, יום שלישי ה 9.11 בהיכל נוקיה בתל-אביב, יתקיים אירוע ה IFC הראשון בישראל: קרבות MMA בזירת כלוב כנהוג בקרבות UFC עם מיטב הלוחמים בארץ ומהעולם. פתיחת שערים ב-18:00 והקרבות מתחילים ב-20:00. אנחנו את הכרטיסים שלנו כבר קנינו!
המשך כתבה
לכל אמנות לחימה יש את הנקודות החלשות שלה, על כן מה יותר חכם מלקחת את כל הטוב מכל שיטות הלחימה, לוותר על הנקודות החלשות ולייצר שיטת לחימה מושלמת. אגרופים, בעיטות וכולי.
המשך כתבה
אתר חגורה שחורה הוקם על מנת לתת למורה או מאמן אומנויות לחימה כלים בכדי להקים כמעט לגמרי באופן עצמאי אתר אינטרנט לחוג או למועדון שלו שבו הוא יוכל להראות תוכן כגון לוח שיעורים, גלריות תמונות וסרטונים, מאמרים על השיטה ודרך הלימוד של אומנויות הלחימה שלו ועוד.
המשך כתבה
הילד חוזר מבית הספר ומבקש להצטרף לחוג אומנויות לחימה. ההורים לא ממהרים להגיד כן, עליהם לבדוק מספר דברים לפני שפותחים את הארנק. כיצד ניתן למצוא חוג לאומנויות לחימה מתאים לילד, לאזור המגורים? כל אלה בכתבה הבאה.
המשך כתבה
כמה טיפים מעניינים חלקם מוכרים חלקם פחות איך למשוך עוד ילדים למעודון אומונויות הלחימה שאתם מנהלים. גם הרעיונות הכי ברורים - יש ליישם אותם עם מחשבה.
המשך כתבה
בוא נודע באמת, הרשמה של מתאמנים חדשים במסגרות שלך היא החמצן של העסק. ללא זה העסק יגווע ויסגר. אומנות לחימה כדרך חיים, כתורה זקוקה בעולמנו למינוף עסקי. רבים לא אוהבים לקשר את הביטוי שיווק לאמנויות לחימה אבל ללא שיווק העסק שלך, תורת הלחימה שלך, הידע והרצון שלך להפיצה לעולם לא תצא לפועל. כל מאמן עסקי ידרוש מכם להכין תכנית שיווקית כחלק מתכנית עסקית, כי ספונטאניות, במקרה הזה, היא דבר שעלול לכבל בצמיחה שלכם כעסק. אז שבו, תחשבו, תכתבו תכנית שיווקית בעצמכם.
המשך כתבה
מאמר ווידאו שעשויים למנף את העסק שלכם כמאמנים באומנויות לחימה. תהיו יצריתיים, ספרו איך הגעתם לאמן באמצעות אמצעי שיווקי כוידאו ללא השקעה כספית אלא רק עם קצת תעוזה, מחשבה וגישה שיווקית.
המשך כתבה
רנדורי הוא ביטוי יפני המתאר קרב אימון חופשי באומנויות לחימה שונות כנגד יריב אחד או יותר. פירוש הביטוי הוא "לקחת או להחזיק בכאוס" או "להאחז בחופש", שניתן לפרש זאת כאימון בקרב ללא המגבלות והמבנה של הקאטה. מאמר זה יעסוק בחשיבות הקרב החופשי והשימוש שנעשה בו בתיאוריית הקאטה לפרקטיקה של יישום התנועות בקאטה במצבי אמת בקרב.
המשך כתבה
אריק זאבי הג'ודוקא וספיר צברי המתחרה בטווקנדו חוזרים הביתה עם מדליות.
המשך כתבה
מאמר מבוא על אומנות הלחימה ג'ו-ג'וטסו: מהיכן השורשים של אומנות לחימה זו, השיטה המלומדת כיום בעולם וביפן ועוד...
המשך כתבה
אירוע DOG FIGHT 7 באומנויות לחימה משולבות (MMA) מתקיים חודש הבא. זהו אירוע מרכזי ומרתק באומנויות לחימה בישראל. נראה את שמעון גוש, מיכאל מיליוטין, סולימן גיצ'ייב, האני חליל ועוד רבים טובים אחרים בתצוגה של קרבות MMA. עדי רותם לוחמת קיק בוקס ו-MMA משתתפת באליפות אירופה Wako Pro. אוס!
המשך כתבה
MMA היא שם דבר בישראל. קראטה, אגרוף תאילנדי, האבקות - אומנויות לחימה אלו ועוד מתנכזות לאומנות אחת מרכזית שתופסת תאוצה - אומנויות לחימה משולבות.
המשך כתבה
האם להתאמן זה מספיק בכדי לאבד משקל? האם כדאי בכלל להתאמן אם זה פעם בשבוע? יוגה זו פעילות בטוחה, האמנם? על שאלות אלה ורבות אחרות יש תשובות שהן רחוקות מהמציאות.
המשך כתבה
בכל הנוגע לשיווק וקידום האתר שלך באינטרנט, האם אתה עושה זאת בכדי לפרסם את העסק שלך ולגיוס עוד תלמידים? היום אסור להתעלם מהעובדה שלפני שפותחים את הארנק לצורך פרסום ושיווק, כדאי לעשות כמה פעולות און ליין בחינם שעשויות לתרום רבות לעסק שלך.
המשך כתבה
תקופה קשה למועדון או בית הספר לאומנויות לחימה שלכם? אין הרבה מתאמנים? יש מה לעשות בכדי לא רק לשרוד אלא גם להצליח וליצור יתרון על המתחרים שלכם.
המשך כתבה
עולם אומנויות הלחימה בישראל מפותח ומבוסס וממשיך להתפתח הודות לטכנולוגיות ומדיות חדשות אשר עוזרות לכל מורה אומנויות לחימה לפרסם את החוג שלו ולהביא עוד תלמידים. מאמר זה בחגורה שחורה אומנויות לחימה ירחיב בנושא.
המשך כתבה
איך לחשב הוצאות פרסום כך שמאמן אומנויות לחימה ידע האם זה משתלם בהתאם לגיוס מספר התלמידים החדשים.
המשך כתבה
אתה מאמן אומנות לחימה ונחשב לטוב בתחום לכל הדעות. הילדים והמבוגרים שאתה מאמן מתייצבים באופן קבוע לאימון אבל משהו לא בסדר. הקבוצות שאתה מאמן, משום מה, לא גדלות כמו שאמור להיות. בנוסף, ההכנסות שלך הם לא מספקות. מה לא בסדר?
המשך כתבה
מאמנים ובעלי מועדונים לאומנויות לחימה עשויים להיות אנשי מקצוע מעולים אך לא ממש לדעת כיצד לנהל את העסק שלהם בחוכמה. בקרב טעות אחת יכולה לעלות ביוקר, כך גם בעסקים, ואותה הגישה שננקטת על המזרון צריכה להיות גם בעסק שלך
המשך כתבה
ישראל תמיד היית מקום פורה לאומנויות לחימה הן מבית בגלל הצורך הביטחוני והן מבחינת הפתיחות בארץ לאומנויות לחימה שונות. להלן סקירה מאוד קצרה של אומנויות הלחימה בישראל הפופולריות ביותר מבחינת מספר המתאמנים הארצי בכל סגנון.
המשך כתבה
הנינג'ות של בית הספר לאומנויות הלחימה "אקבן" (אירגון קבוצות בודו נינג'יטסו) מלמדים אנשי עסקים איך להטיח את היריבים שלהם למזרן. אנשי העסקים מצידם רואים בטכניקות הללו דרך חיים. בסופו של דבר, הם אומרים, גם העבודה במשרד היא סוג של לחימה.
המשך כתבה
להיות מאמן טוב, זה לא מספיק. המקום בו אתה מאמן צריך לשדר מקצועיות, רצינות וסדר - וכל זאת אפשר גם ללא השקעה רבה. כל שדרוש לך זה לשים לב לפרטים הקטנים. מראה בית הספר לאומנויות לחימה שלך משדר ישירות על המאמן והמורה.
המשך כתבה
לדעת ליפול זוהי מיומנות מולדת, אבל מאמני ג'ודו חייבים ללמד את הבסיס לטכניקה של הנפילה לא רק בכדי להמנע מפציעה, אלא גם להקנות יכולת מעבר טובה מעבודה בעמידה לעבודה בקרקע.
המשך כתבה
חוגי אומנויות לחימה במסגרת מועדונים, קבוצות ובאופן פרטי זקוקים לחשיפה במטרה להרחיב את מעגל המתאמנים. אחת הדרכים המקובלות, הטובות והזולות ביותר היא באמצעות הקמת אתר אינטרנט. אתר חגורה שחורה הוקם במיוחד למי שרוצה אתר משלו בתחום אומניות הלחימה בכדי להגביר את החשיפה שלו באינטרנט ובכך להגביר את ההרשמה לחוג או בית הספר לאומנויות הלחימה שלו בצורה קלה, מהירה, ונוחה. איך עושים זאת? קראו את כתבה זו.
המשך כתבה
כניסת משתמש
אימייל
סיסמא
שכחת סיסמא?